Kronika

15
PAź
2019

II miejsce dziewcząt z „Mickiewicza” w półfinale zawodów wojewódzkich w sztafetowych biegach przełajowych

15 października w sztafetowych biegach przełajowych, w półfinale zawodów wojewódzkich drużyna dziewcząt III LO zajęła II miejsce i awansowała do zawodów wojewódzkich. Serdecznie gratulujemy.
Czytaj dalej →
08
PAź
2019

I miejsce w drużyny dziewcząt z III LO w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym

8 października drużyna dziewcząt III LO zajęła I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym i awansowała do zawodów rejonowych. Gratulacje.
05
PAź
2019

Koncert Wojciecha Baranowskiego z okazji Festiwalu Sztuki Jabłka w naszym mieście

Dnia 05.10.2019 r. uczennice naszej szkoły miały przyjemność uczestniczyć w koncercie Wojciecha Baranowskiego z okazji Festiwalu Sztuki Jabłka w naszym mieście. Po bardzo udanym koncercie zespół pozdrowił wszystkich uczniów „Mickiewicza”. Wojciech Baranowski wraz z zespołe
03
PAź
2019

Dzień Seniora

W środę 3 października, wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu w III LO, odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie.Okazją do tego serdecznego spotkania był Dzień Seniora obchodzony 1 października.Uczniowie złożyli seniorom życzenia, wręczyli kolorowe kartki
25
WRZ
2019

Reprezentantka III LO w Bełchatowie Angelika Opyd zajęła 14 miejsce w Mistrzostwach woj. Łódzkiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

25 września 2019 r. reprezentantka III LO w Bełchatowie Angelika Opyd zajęła 14 miejsce w Mistrzostwach woj. Łódzkiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Gratulujemy wyniku.
20
WRZ
2019

I miejsce „Mickiewicza” w MISTRZOSTWACH POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

20 września 2019 r. na Patykach odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ ŚREDNICH W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Angelika Opyd wygrała tę rywalizację i wywalczyła prawo startu na mistrzostwa województwa, które odbędą się w środę 25 września. Wi